Direct emailing

Optimální forma propagace v poměru cena/efekt

Naší specializací je oslovování potenciálních zákazníků. Jedním z nejvhodnějších nástrojů k oslovení velkého počtu firem a osob za příznivých nákladů je direct e-mailing. Princip spočívá v zaslání komerčního sdělení formou e-mailu na skupinu subjektů, které mají o takovéto sdělení zájem a mohou se stát vašimi zákazníky.

Právě ekonomická dostupnost a poměr cena/efekt předurčuje využití direct e-mailingu nejen pro velké společnosti, které využívají této formy marketingu k zasílání newsletterů svým potenciálním klientům, ale i pro menší podniky a drobné živnostníky. Vaše sdělení navíc dostane potenciální zákazník až na obrazovku svého monitoru.

Velkou výhodou direct e-mailingu je také měřitelnost zpětné vazby. Pomocí nástroje pro sledování návštěvnosti (např. Google Analytics) si můžete ověřit účinnost kampaně (návštěvnost webu, odkud návštěvníci přišli, jaký čas zde strávili apod.).

Disponujeme několika databázemi a na všechny subjekty máme souhlas se zasíláním sdělení. Rozhodně nespamujeme a navíc zasíláme pouze sdělení, která mohou vybranou skupinu zajímat. Zásadně zasíláme na jeden kontakt maximálně tři sdělení denně, zpravidla však ne více než jedno.

Disponujeme unikátní databází podnikatelských subjektů, která vznikala postupným oslovením určitého počtu firemních subjektů s žádostí o další šíření tohoto oslovení na partnerské společnosti. Ostatní databáze vznikly z našich provozovaných projektů, přičemž s těmito subjekty aktivně pracujeme v rámci různých soutěží, akcí atd.

Individuální nabídku a aktuální přesné počty jednotlivých cílových skupin Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Co je direct-emailing?

Principem je zaslání komerčního sdělení formou e-mailu na subjekty, které mají o takovéto sdělení zájem a jsou vašimi potenciálními zákazníky.

Moderní marketing tkví v zaměření na konkrétní cílovou skupinu, kterou chcete se svým sdělením oslovit.

Umíme oslovit tyto skupiny:

  • Podnikatelské subjekty (členěné dle krajů a oborů)
  • Rodiny s dětmi
  • Fyzické osoby s možností konkrétního zacílení

Máte zájem?
Kontaktujte nás
Naši partneři